Strona główna / Serwis informacyjny / Aktualności / Informacja na temat możliwości osobistego składani...
Aktualności
05 maj 2020
Informacja na temat możliwości osobistego składania i i odbierania korespondencji

Rozmiar czcionki
A A A

Informujemy, że Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze  i Delegatura w Gorzowie Wlkp.  wznawia bezpośrednią obsługę klientów w zakresie osobistego składania i odbierania korespondencji.


Nadal zawieszone zostają przyjęcia klientów (informacje na temat prowadzonych spraw można uzyskać telefonicznie, bądź przez e-mail), w tym - w sprawie skarg i wniosków.


Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż  ze względów lokalowych oraz z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego,  w tymczasowym biurze podawczym nie będzie możliwości wypełnienia wniosku na miejscu.


W przypadku  konieczności uzyskania informacji na temat składania wniosków, prosimy o kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów podanych na stronie internetowej lub kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Bezpośrednia obsługa klientów w biurze podawczym będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Przy wejściu do Urzędu (do tymczasowego biura podawczego) każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk, a wewnątrz będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek ochronnych i zachowania dwumetrowego dystansu społecznego.

Zobacz również
Kosieczyn - zakończenie kolejnego etapu prac konserwatorskich
Zakończył się kolejny etap  prac konserwatorskich i restauratorskich...
Nowe Miasteczko - rewitalizacja Starego Miasta
Zakończono II i III etap prac związanych z rewitalizacją starówki...
Szkolenia dla WITD
Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków w ramach Porozumienia...
Konferencja i koncerta w Słońsku
W dniu 13 października w Słońsku odbyła się konferencja...